+421 905 926 822 eurosafe@eurosafe.sk

Doprava a sťahovanie trezorov

Dopravu trezorov a trezorových dverí vykonávame po celom území SR, ako aj v okolitých krajinách. Bezpečne Vám dopravíme všetky Vaše trezory alebo trezorové dvere z miesta na miesto, bez váhového či objemového limitu.

doprava trezorov v rámci SR

doprava trezorových dverí v rámci SR

doprava trezorov v rámci EU

ohliadka a stanovenie bezpečnej trasy a spôsobu sťahovanie

sťahovanie trezorov bez váhového limitu

sťahovanie trezorov v rámci budovy výťahom

sťahovanie trezorov v rámci budovy s prekonaním schodov

sťahovanie trezorov v rámci budovy s prekonaním poschodí

nasťahovanie trezorov pomocou žeriavu a špeciálnej techniky – bez váhového limitu

uskladňovanie trezorov a trezorových dverí

likvidáciu trezorov, sejfov, trezorových dverí a komorových trezorov

balenie trezorov a trezorových dverí

Tam kde iní končia, my začíname

Dopravu trezorov a trezorových dverí vykonávame po celom území SR, ako aj v okolitých krajinách ako Česko, Rakúsko, Maďarsko. Dopravíme Vám trezor od 20kg až do 10 ton. Nie je problém, Vám trezor doviesť v Bratislave, či do Malaciek, Kútov, Trnavy, Levíc, Nitry, Komárna, Dunajskej Stredy, Trenčína, Bánoviec nad Bebravou, Novej Bane, Banskej Bystrice, Brezna, Žiliny, Liptovského Mikuláša, Popradu, Lučenca, Prešova, Košíc, Medzilaboriec, Michaloviec alebo kdekoľvek v rámci Slovenska. Trezory vozíme vlastnými vozidlami, alebo preverenými zmluvnými prepravcami. Na dopravu trezoru o váhe nad 900 kg často používame autá s hydraulickou plošinou, alebo hydraulickou rukou. Bezpečne Vám dopravíme všetky Vaše trezory alebo trezorové dvere z miesta na miesto, bez váhového či objemového limitu.

V prípade ak potrebujete trezor nielen odviesť, ale aj s ním manipulovať, či ho vysťahovať alebo nasťahovať, radi to pre Vás urobíme. Náš profesionálne vyškolený team, pre Vás vykoná všetky úkony spojené so sťahovaním trezoru, trezorových skríň alebo trezorových dverí bez limitov.

V prípade potreby vykonáme ohliadku sťahovaného zariadenia, miesta kde sa nachádza, transportnej trasy a taktiež miesta nového umiestnenia trezoru. Následne stanovíme bezpečnú trasu a spôsob sťahovania trezoru. Vypracujeme Vám cenovú ponuku na sťahovanie. Po odsúhlasení ponuky a zaslaní objednávky z našej stránky, sa pristupuje k samotnej realizácii sťahovania. Trezor Vám presťahujeme po rovine, výťahom, po schodoch, prípadne žeriavom, špeciálnou plošinou prípadne helikoptérou.

Sťahovanie realizujeme vlastnými pracovníkmi ktorý majú dlhoročné skúsenosti s touto službou a sú vyškolení na používanie manipulačnej techniky. Títo pracovníci trezory aj servisujú a preto vedia ako sa k nim majú správať, aby sa pri sťahovaní nepoškodili. Zvlášť veľký dôraz kladieme na to, aby pri sťahovaní trezorov nedošlo k poškodeniu transportnej trasy, prípadne zariadenia budovy. Pre prípad akejkoľvek udalosti, je klient chránený naším poistením proti poškodeniu od poisťovne UNIQA.

Veľmi často sťahujeme trezory aj na nezvyčajné a  ťažko dostupné miesta. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme rýchlo reagovať na akékoľvek prekážky a prispôsobiť sa sťaženým podmienkam. Pri sťahovaní dbáme na bezpečnosť zamestnancov ako aj bezpečnosť majetku klienta. Z tohto dôvodu sú naše vozidlá vybavené výstražnými svetelnými zariadeniami. Pomocou nich vieme zabezpečiť priestor pre bezpečnú vykládku, manipuláciu a sťahovanie.

Naši zamestnanci sú v pracovnom oblečení označení logom spoločnosti. Podliehajú prísnemu výberu, pravidelne preukazujú bezúhonnosť (odpis z registra trestov), sú viazaný mlčanlivosťou o skutočnostiach týkajúcich sa majetkových pomerov klienta ako aj obchodným tajomstvom. Nepodceňujeme žiadnu skutočnosť ktorá by mohla ovplyvniť celý proces sťahovania. Sťahovaniu predchádza náročná príprava, plánovanie a inštruktáž zamestnancov.

V prípade ak nemáte pripravenú stavbu alebo ste v situácii že nemáte kde trezor uložiť, vieme mám trezor uskladniť. Skladovanie vykonávame vo vlastnom sklade zabezpečenom EZS. Uskladnený tovar klienta je zabalení a označený údajmi klienta.

hodín denne

dní v týždni

dní v roku

Dôležité upozornenie
k objednaniu dopravy a sťahovania trezoru

Pre objednanie dopravy alebo presťahovania trezoru je potrebné v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti zaslať písomnú objednávku s prehlásením o vlastníctve trezoru. 

Budete presmerovaný na zabezpečenú stránku
s formulárom.

Sťahujeme trezory aj na nezvyčajné a ťažko dostupné miesta

EUROSAFE s.r.o., vykonáva tieto služby spojené so sťahovaním

 • doprava trezorov v rámci SR
 • doprava trezorových dverí v rámci SR
 • doprava trezorov v rámci EU
 • ohliadka a stanovenie bezpečnej trasy a spôsobu sťahovanie
 • sťahovanie trezorov bez váhového limitu
 • sťahovanie trezorov v rámci budovy výťahom
 • sťahovanie trezorov v rámci budovy s prekonaním schodov
 • sťahovanie trezorov v rámci budovy s prekonaním poschodí
 • nasťahovanie trezorov pomocou žeriavu a špeciálnej techniky – bez váhového limitu
 • uskladňovanie trezorov a trezorových dverí
 • likvidáciu trezorov, sejfov, trezorových dverí a komorových trezorov
 • balenie trezorov a trezorových dverí

Zavolejte nám, ak máte otázky

+421 905 926 822